Koncerty STEEL PANTHER przeniesione na 2022 rok.

STEELPANTHER22

W ramach przeniesionej na przyszły rok trasy „Heavy Metal Rules Tour”, zespół STEEL PANTHER zagra w Polsce w nowych terminach: 28 czerwca w warszawskim klubie Proxima oraz 29 czerwca w krakowskim klubie Kwadrat!

Wszystkie bilety zakupione na koncerty, które miały odbyć się w 2021 roku, zachowują swoją ważność! Osoby, które z różnych przyczyn będą chciały zwrócić bilet, będą mogły to uczynić w punktach, w których bilet zakupiły.*

Metal Mind Productions
zaprasza

STEEL PANTHER
+ support

28.06.22
Warszawa, Klub Proxima

29.06.22
Kraków, Klub Kwadrat

Otwarcie bram: 19:00
Start: 20:00

Ceny biletów:
130 zł przedsprzedaż / 150 zł w dniu koncertu

Bilety w sprzedaży na stronach:

➡ https://shop.metalmind.com.pl/bilety_22,pl.html
 (KOLEKCJONERSKIE)
➡ www.Eventim.pl
➡ www.ebilet.pl
➡ www.biletin.pl

Steel Panther, debiutujący w 2009 roku albumem „Feel The Steel”, to zespół bezkompromisowy w swoich poczynaniach. Kolejne płyty szybko zyskały uznanie wśród dziennikarzy muzycznych, a także samych muzyków. Corey Taylor (Slipknot, Stone Sour) określił pierwszą płytę Steel Panther jako „wspaniałą od początku do końca”. Podczas swojej kariery zespół grywał na najważniejszych festiwalach na świecie (m.in. Download Festival) i wspierał trasy koncertowe Aerosmith, Alter Bridge czy Stone Sour. Michael Starr, wokalista kapeli, twierdzi: „My naprawdę kochamy heavy metal i grać koncerty. Steel Panther podbije świat!” Satchel: „Pamiętajcie! „Heavy Metal Rules!” Ich najnowszy, piąty album „Heavy Metal Rules” jest jeszcze głośniejszy, szybszy i bardziej niegrzeczny!

Skład:
Michael Starr – wokale
Satchel – gitara
Lexxi Foxx – gitara basowa
Stix Zadinia – perkusja

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *