Keith Richards ” Main Offender” kolejna odsłona reedycji

Keith Richards wydaje limitowany super-deluxe box set swojej drugiej solowej płyty Main Offender. Ukaże się on już 18 marca dzięki BMG . Ostatnio opublikował kolejne nagranie w nowym masterze, singiel zawierający utwór „Demon”.

Main Offender to kolejny, po zeszłorocznym Live At The Hollywood Palladium i Talk Is Cheap z 2019 roku,album z dyskografii Keitha Richardsa, który doczeka się swojej reedycji w formie super deluxe box setu.

Album wydany był w 1992 roku, cztery lata po Talk Is Cheap i nagrany przez członków grupy X-Pensive Winos: perkusistę i wieloletniego współpracownika Steve’ego Jordan’a (który ostatnio grał na perkusji na trasie The Rolling Stones w 2021 roku), gitarzystę Waddy’ego Wachtel’a, basistę Charley’a Drayton’a, klawiszowca Ivan’a Neville’a, wokalistkę Sarę Dash oraz wokalistów towarzyszących: Bernard’a Fowler’a i Babbi’ego Floyd’a.

Nowe wydanie albumu Main Offender w formule boxsetu zawiera też kolekcjonerskie pudełko – opakowanie, które jest ręcznie numerowane i stanowi reprodukcję oryginalnego wydania w postaci portretu. W środku znajduje się między innymi pięknie wydana książeczka okładkowa oraz album wytłoczony na wielokolorowym, zadymionym winylu.

Wydania Main Offender w wersjach winylowych i CD mają nowy mastering, wykonany pod okiem ich oryginalnego producenta i członka zespołu & X-Pensive Wino – Steve’ego Jordan’a. Dodatkowy album Winos Live in London ’92 daje możliwość przeniesienia się w czasie i wysłuchania publikowanych pierwszy raz utworów nagranych na żywo – są to m.in. “Eileen”, “Hate It When you Leave”, “Happy” i wiele innych.

Super Deluxe Box Set zawiera:

  • 180g wielokolorowy zadymiony winy oraz CD ze zremasterowanym album
  • Niepublikowany do tej pory koncert Winos Live In London ‘92 na 180g podwójnym winylu i CD
  • Remaster wszystkich nagrań zrealizowany pod okiem oryginalnego producenta płyty i czlonka grupy & X-Pensive Winos, Steve’ego Jordan’a
  • 88-stronicowa, oprawiona w skórę książeczka okładkowa z nigdy nie publikowanymi zdjęciami i ręcznie pisanymi przez Keitha tekstami
  • Materiały promocyjne z trasy Main Offender: kostka do gry na gitarze, naklejka, plakat i wiele więcej!

Dostępne są również wersje: 2CD Mediabook, Limitowane wydanie z 2 czerwonym 180g winylem, 1 winyl 180 g, 1CD Digipack oraz portale streamingowe.

Przedsprzedaż możliwa pod tym linkiem

Poniżej do odsłuchania utwór „Demon” w nowym masterze.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *