KASABIAN prezentuje nowy singiel „CHEMICALS”

kasabian

Jako przedsmak wielkich koncertów z Liamem Gallagherem w Knebworth w ten weekend, KASABIAN prezentuje „CHEMICALS” – trzeci utwór z wyczekiwanego nowego albumu „The Alchemist’s Euphoria”, który ukaże się 5 sierpnia.

Pulsujący, napędzany gitarą hymn i ostatni utwór, jaki zespół nagrał na album, „CHEMICALS” to wszechogarniający popowy moment napisany przez Serge’a Pizzorno i wyprodukowany przez Serge’a i Frasera T Smitha z miksem autorstwa Spike’a Stenta.

„To ja, mówię sobie, że będzie dobrze”, powiedział Serge o utworze. „To ja, widziałem siebie w tych kilku tygodniach, kiedy wszystko się zaczęło. To ja z przyszłości, który mówię do tej osoby: «co za gówno, ale nie martw się, będzie lepiej». Myślę, że posiadanie piosenki o mówieniu do siebie jest uniwersalne. Wszyscy musimy znaleźć sposób na poradzenie sobie z komplikacjami, bałaganem i śmiertelnością życia”.

Serge dodaje: „Jedną rzeczą w tej płycie, którą czuję w przeciwieństwie do poprzednich, jest to, że zdecydowanie wydaje się być spójna. Usłyszenie jej jako całości było piękną chwilą podczas masteringu. Myślę, że trzyma się na tle poprzednich albumów… Siedmiu Wspaniałych”.

Znani ze swoich niesamowitych występów na żywo, Kasabian zapowiedzieli serię koncertów w Wielkiej Brytanii tej zimy, w tym show w londyńskim Alexandra Palace 29 października. Zespół będzie także gościem specjalnym na koncercie Liama Gallaghera w Knebworth Park 3 i 4 czerwca oraz wystąpią jako headliner na festiwalu Isle of Wight 18 czerwca.


Kup bilety

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *