IX Memoriał JONA LORDA – Zapraszamy na coroczne święto fanów hard rocka!

9 memoriał jona lorda


22 października 2020 r. w legendarnym klubie Remont odbędzie się IX Memoriał JONA LORDA – największa w Polsce coroczna impreza poświęcona pamięci tego wybitnego hammondzisty
i współzałożyciela Deep Purple.

Ten rok nie sprzyja branży muzycznej. Z wiadomych powodów odwołano lub przełożono tysiące koncertów. My zrobimy wszystko, aby pojawić się na scenie Remontu i wspólnie z Wami cofnąć się do roku, w którym powstały dziesiątki przełomowych dla rocka albumów. Nasz ulubiony zespół także nie próżnował
i po trzech psychodelicznych perełkach (i jeden monumentalnej kompozycji na grupę i orkiestrę) właśnie w 1970 roku wydał płytę-pomnik! „In Rock”, bo o nim mowa, obchodzi właśnie 50 urodziny!

Oprócz kompozycji z tego albumu (a obok kultowego „Child in time” znajdują się tam same muzyczne delicje) posłuchać będzie można szerokiego wyboru z pozostałych lat działalności Deep Purple. I nie tylko – w końcu Memoriał Jona Lorda znany jest z muzycznych niespodzianek!

Gospodarzem imprezy będzie jak zwykle projekt Made
in Warsaw, w którego składzie występują muzycy m.in. Nocnego Kochanka i zespołu Ani Rusowicz. Oprócz nich na scenie pojawią się goście specjalni, których obecność co roku dodaje Memoriałowi dodatkowego blasku.

Jak zwykle niesamowity klimat, atmosfera i Muzyka!

22.10.2020

Remont, Waryńskiego 12A, Warszawa

godz 20:00

Bilety 35/45 zł

Bieżące informacje o koncercie: https://www.facebook.com/events/530069334605687

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *