INADION wydali album debiutancki

8 marca 2024 r. INADION wydał debiutancki album. Płyta o tytule „A Perfect Timing Of Imperfect Times” zawiera 9 utworów – niemal 60 minut muzyki.

Inadion nagrał dodatkowo jeden utwór, cover zespołu KAT „Strzeż się plucia pod wiatr” i ten utwór pojawił się na oficjalnej składance „Do zobaczenia w piekle”, poświęconej pamięci zmarłego frontmana KAT, Romana Kostrzewskiego.

Romanowi ze względu na ogromny wkład w polską muzykę oraz dużą inspirację dedykowany jest też utwór „The Sailor”.

Tytuł płyty „A Perfect Timing Of Imperfect Times” nawiązuje do zdarzenia lub momentu, który ma miejsce w trudnych, nieidealnych czasach. Może to oznaczać, że nawet w najgorszych chwilach życia mogą pojawić się chwile radości, szczęścia lub spełnienia. Jest to też zachęta do zauważania i doceniania tych drobnych, ale istotnych momentów, które dodają wartości w trudnych czasach.

Jest to przypomnienie, że nawet w chaosie istnieje miejsce na piękno i nadzieję. Że nawet jeśli wszystko wydaje się być nie tak, jak powinno, istnieje szansa na pozytywne wydarzenie lub korzystne okoliczności, a zmiana zawsze następuje w idealnym czasie.

Trzeba pamiętać, iż nawet w najgorszych momentach życia może się pojawić coś dobrego co sprawi, że warto trzymać się nadziei i swojego kursu, a zmiany które następują w wyniku tego, choć początkowo mogą być niezrozumiałe, faktycznie prowadzą do czegoś dobrego budując nową, lepszą rzeczywistość.

Jeśli chodzi o graficzną część płyty i okładkę: Trójkąt jest jednym z najbardziej uniwersalnych symboli występujących w różnych kulturach i religiach. Może mieć wiele różnych interpretacji i znaczeń w zależności od kontekstu, w jakim się znajduje. W temacie okładki trzymam się znaczenia trójkąta jako znaku równowagi, harmonii i doskonałości. Symbolizuje również trzy aspekty bytu: ciało, umysł i duch.

I ta harmonia w pewnym momencie zostaje zachwiana, zniszczona, co prezentują wyrwy w strukturze trójkąta. Może to być spowodowane jakimś nagłym zdarzeniem czy zmianą. A ta zmiana wydarza się w idealnym momencie, choć nie od razu można dostrzec pozytywne jej aspekty. Zauważamy to dopiero z czasem.

I pomimo tego, iż to co było stare i wydawało się punktem równowagi, znika na zawsze, pojawia się na horyzoncie coś nowego, równie lub nawet bardziej wzniosłego i pięknego. Okazała góra w promieniach słońca jest symbolem nadziei, nowym początkiem, celem i nagrodą.

źródło: zespół

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *