IMAGINATURE – dwa utwory z nową wokalistką

IMAGINATURE (metal symfoniczny), z nową wokalistką w składzie, 16.09.2022 r. wydał cyfrowy singiel „Weather the Storm” zawierający utwory: „Edge” oraz „Weather the Storm„. Kompozycje te posiadają ścieżkę wokalną nowej wokalistki pod pseudonimem Gaia, która wniosła do zespołu olśniewający głos i imponującą prezencję sceniczną. Singiel jest dostępny na platformach streamingowych, dodatkowo został udostępniony klip do utworu „Edge„. Obecnie zespół pracuje nad całkowicie nowym materiałem muzycznym. 

IMAGINATURE (Szczytno, warmińsko-mazurskie), w październiku 2021 r. wydał swój debiutancki album zatytułowany „Imaginature”. Zespół pracował z gościnnym udziałem wokalistów z renomowanych projektów, jak Sunrise (Ukraina), PathfinderThermit i Moyra.

Nazwa zespołu pochodzi od słów „imagination” and „nature”, co znajduje przełożenie na styl komponowania utworów. Poza klawiszowcem i wokalistką, członkowie zespołu nie posiadają klasycznego wykształcenia muzycznego. Nie pozbawia ich to jednak wyobraźni i kreatywności. Nazywając zespół w ten sposób, muzycy chcieli połączyć dwie rzeczy stanowiące swoiste przeciwieństwa, lecz pomimo tego każda z nich niesie ze sobą wielką moc. 

źródło: Solid Rock

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *