HOLLYWOOD UNDEAD zapraszają na wyjątkowy koncert!

HU_NewEmpireVol2

HOLLYWOOD UNDEAD przygotowali dla swoich fanów niespodziankę. 18. grudnia odbędzie się „Hollywood Undead House Party”, czyli wyjątkowa impreza, podczas której zespół wykona swoje klasyczne kompozycje, ale także te najnowsze z albumu „New Empire Vol. 2″, który miał swoją premierę 4. grudnia.

Impreza będzie produkowana we współpracy z Danny Wimmer Presents, zapowiadani są również goście. Bilety są już dostępne w różnych pakietach na stronie https://hollywoodundeadlive.com Johnny 3 Tears opowiada: „Ponieważ nie możemy zebrać wszystkich w jednym miejscu na imprezę, postanowiliśmy zorganizować właśnie taki wieczór w takiej formie i będzie to noc, której nikt nie zapomni – i nie będzie pamiętał dnia następnego”.

Album „New Empire Vol. 2″ to  kontynuacja płyty „New Empire Vol. 1„, która ukazała się w lutym tego roku. Producentem płyty jest Matt Good (Asking Alexandria) a całość promuje kawałek „Heart Of A Champion”, w którym gościnnie pojawiają się Jacoby Shaddix z Papa Roach i Spencer Charnas z Ice Nine Kills.


źródło: Open Eye

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *