Halloween z ANIMATE i SLIVER w Rude Boyu

Z końcem października w bielskim Rude Boy odbędzie się impreza na która zapraszamy wszystkich miłośników ostrzejszych brzmień ale nie tylko.  W ten wyjątkowy Halloweenowy wieczór będzie można odbyć  muzyczną podróż przez trzy gatunki muzyczne, począwszy od rock’n’rolla w wykonaniu bielskiej formacji UltraMuffina,  poprzez solidną dawkę progrocka/progmetalu od będzińskiego ANIMATE, skończywszy na mocnych metalowych dźwiękach tyskiego SLIVER z charyzmatyczną Patrycją „Trisz” na czele.

Z pewnością każdy znajdzie coś ciekawego dla siebie, tym bardziej że po koncertach można będzie do woli raczyć się muzyką i dobrociami płynącymi z baru, który jak wiemy słynie  z wybornej wiśni w procentowej odsłonie 😉

Przypomnijmy, ze będzińska formacja ANIMATE w 2021 r.  wydała bardzo dobrze przyjęty w środowisku muzycznym album „Infinite Imaginations”, który zdobył uznanie również w recenzjach  na łamach naszego serwisu. Jak zapowiada ANIMATE na koncercie w większości usłyszymy utwory z tej właśnie płyty. Muzyka ANIMATE to połączenie współczesnego i tego trochę bardziej klasycznego  progrocka i progmetalu. Zespół sprawnie porusza się między gatunkami a więc z pewnością miłośnicy mocniejszych jak i lżejszych, melodyjnych  klimatów znajdą coś dla siebie.

SLIVER  to z kolei pochodząca z Tychów formacja, której początki sięgają 2012 roku. Grupa ma na swoim koncie sporo koncertów, w tym sukcesy, takie jak ćwierćfinał Antyradiowego Antyfest,  Oleśnica Rock Festiwal czy  supporty przed Jinjer. Muzycy mają też już w swojej dyskografii pełnowymiarowy album „Emergent” który ukazał się w czerwcu 2020 r.  i również skradł serca fanów.

Ciekawostką jest, że SLIVER i ANIMATE łączy wspólny mianownik jakim jest basista Przemek Skrzypiec, który działa się w obu projektach i jest znany z solidnie brzmiącej bezkompromisowej sekcji rytmicznej tak więc w ten wieczór budzi można

Ostatnim a zarazem pierwszym zespołem jaki w ten dzień zagra jest bielska formacja UltraMuffina. UltraMuffina  mówi o sobie że jest  poważnym projektem bardzo niepoważnych ludzi… lub na odwrót. Zespół powstał w 2019 roku w Bielsku-Białej grupa, stawia przede wszystkim na zabawę w duchu rock’n’rolla, choć w solidnych rockowych klimatach. Teksty to peany o urokach, pokusach i absurdach życia, a oprawa wizualna nie ma nic wspólnego z hostessami na targach motoryzacyjnych. Bo choć jak sami mówią – obcujemy, nomen omen, ze sztuką – nie musimy być  zbyt poważni.

Brzmi interesująco? Jeśli tak to tym bardziej zachęcamy do wzięcia udziału w imprezie. Koszt to symboliczne  25zł w cenie których dostaniecie sporą dawkę dobrej muzyki w sam raz na Halloweenowy wieczór !

Data: 29.10.2022 

Start: 19.00

Wjazd: 25zł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *