GALLILEOUS i OPOZYCJA w RudeBoy Club

GALLILEOUS i OPOZYCJA na  jednej scenie w RudeBoy Club w Bielsku Białej. Wytrawne, bardzo gitarowe dźwięki, niebanalne, wyraziste głosy i teksty rozbudzające myśli, wypełnią czwartkowy wieczór, już 9 grudnia od godz. 19.00. Będzie kosmicznie, progresywnie i mega rockowo!

Gallileous, grupa niegdyś silnie związana z polską sceną doom metalową, od kilku lat koncentruje swe muzyczne ambicje wokół space rocka, hard proga czy psychodelicznego rocka lat 70-tych i z powodzeniem raczy fanów hipnotyzującymi, ale i energicznymi kompozycjami. Podczas koncertu w RudeBoy Anna Pawlus, Tomasz „Stona” Stoński, Micha Szendzielorz i Mateusz Weber-Mieszczak zaprezentują absolutnie premierowe, totalnie świeże utwory, jakie tworzą ich nową płytę „Fosforos”. Z pewnością artyści sięgną też po kompozycje, jakie wybrzmiewają m.in. na krążkach „Moonsoon” czy „Stereotrip”.

Ciekawymi aranżacjami utworów, dedykowanych specjalnie na ten wieczór, zaskoczy Was grupa Opozycja. Sensowny przekaz, rockowe brzmienie wzbogacone przez elektronikę, elektryzujące kompozycje – to na nich muzycy aktualnie opierają swą artystyczną wypowiedź. Grupa ma za sobą bogatą w szczegóły historię, w trakcie której metamorfozie ulegał nie tylko skład zespołu, ale i sposób grania. Każda taka zmiana hartowała jej charakter, była też impulsem do rozwoju i sięgania po nowe. Niemniej, zawsze sednem funkcjonowania Opozycji na scenie, była i jest autentyczność. O tym po raz wtóry przekonają Was Marek „Monsters” Tomkowicz, Michał Ucher, Rafał Kupski i Piotr Tkocz.

Bilety – 35 zł przedsprzedaż, 40 zł w dniu koncertu.

https://www.facebook.com/events/4883167571702001/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *