EUROPE – War of Kings w Muzycznym Rollercoasterze

Przedostatnia jak dotąd płyta w historii grupy EUROPE „War of Kings” przyniosła muzyką najlepiej wyważoną pomiędzy ostrymi riffami a przebojową melodyką. Można się pokusić o stwierdzanie, że to najlepszym album Szwedów. Ciekawe czy tak samo twierdzi Piotr Michalski, a to się okaże dziś po 18:00 w Muzycznym Rollercosterze.

MUZYCZNY ROLLERCOASTER startuje na antenie radia ROCKSERIS.FM, jak w każdą niedziele o godz. 18:00. Zapraszamy do komentowania audycji na fanpage’u radia pod poniższym zdjęciem.

MUZYCZNY ROLLERCOASTER

Muzyczny Rollercoaster #139

Letnia audycja nr 2, w której znów pojawi się sporo znanych muzyków. Tym razem takich, którzy lubili sobie „poimrowizować” na scenie, i ich koncertowe wariacje utworów z płyt studyjnych rozrastały się do wielominutowych instrumentalnych popisów. My jednak sięgniemy po szalenie ciekawe wersje podstawowe. Nowości rocka alternatywnego nie zabraknie, tak samo jak wizyty Piotra Michalskiego, który przyniesie najlepszą płytę w dorobku Europe. A ! i jeszcze: w ramach cyklu „jak hartowała się stal” płyta z roku 1980, wydana wówczas w małej wytwórni, i dziś za to pierwsze wydanie winylowe trzeba zapłacić ponad 1 000 euro… Jaki to album? Zapraszam po 18:00 do radia www.rockserwis.fm Witold Żogała.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *