ENTROPIA dołącza do Agonia Records i ujawnia tytuł nowego albumu

Zespół ENTROPIA podpisał umowę wydawniczą z Agonia Records.
ENTROPIA to powstały w 2007 roku w Oleśnicy zespół, poruszający się gatunkowo w obrębie eksperymentalnego metalu, spajając w swojej muzyce elementy z pogranicza kraut rocka, sludge i black metalu oraz muzyki elektronicznej. Są autorami trzech pełnowymiarowych albumów – „Vesper” (2013), „Ufonaut” (2016) oraz „Vacuum” (2018), które spotkały się z bardzo dużym zainteresowaniem, wskazując na stopniowe tworzenie przez zespół własnego, unikalnego stylu, opartego w warstwie muzycznej i konceptualnej na myśli psychodelicznej.

Zespół w swoim dorobku ma liczne koncerty w całej Europie, w tym europejską trasę u boku Wayfarer [US] i występy na festiwalach takich jak m.in. Roadburn Festival, Primavera Sound, OFF Festival i Mystic Festival. Jest też autorem utworu „Future Drugs” wchodzącego w skład ścieżki muzycznej gry Cyberpunk 2077.

Członkowie zespołu występują pod wspólnym pseudonimem ULTRA. Nadchodzący album zatytułowany „Total”, który ukaże się pod szyldem Agonia Records, będzie ich czwartym pełnym wydawnictwem.

„Mamy przyjemność ogłosić, że nasz nowy album pod tytułem 'Total’ ukaże się w tym roku pod szyldem Agonia Records,” komentuje ENTROPIA. „Z pewną dozą ironii zapowiadaliśmy już, że muzyka na nim zawarta stanowi ścieżkę dźwiękową końca świata. Nie przewidzieliśmy jednak, że nasze zapowiedzi będzie należało traktować dosłownie.”

źródło: Agonia Records

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *