EKTOMORF zagra w Warszawie w towarzystwie SYSTEMHOUSE33, NOX SINISTER oraz CORBIAN

220924ektomorph

Ektomorf zaprezentuje się w warszawskim klubie Hydrozagadka już 24 września! W roli supportu zespołu zagrają: indyjskie Systemhouse33, amerykański Nox Sinister oraz niemiecka grupa Corbian. Zespół X-Method nie weźmie udziału w trasie z przyczyn niezależnych od organizatora.

Bilety można nadal zakupić na: SKLEP KNOCK OUT.


EKTOMORF (Węgry) groove metal, hardcore:

Kapela powstała w 1993 roku z inicjatywy Zoltana Farkasa, który jest jedynym muzykiem z oryginalnego składu i liderem Ektomorf. Zakochany w Sepulturze, Soulfly i graniu hardcore’owym postanowił stworzyć zespół, który grałby wypadkową tych stylów. Na szczęście w rodzinnych stronach udało mu się znaleźć muzyków.

Wytrwałość Zoltana się opłaciła. W 2004 roku zespołowi udało się podpisać kontrakt z cenioną wytwórnią Nuclear Blast, a po niej innym renomowanym wydawcą, niemiecką firmą AFM Records. W tym okresie ukazały się wysoko ocenione płyty Ektomorf, chociażby „Destroy”, „Outcast”, „Redemption”, czy „Retribution”. Od 2019 roku Zoltana wspierają Simon Szebasztián (gitara), Csaba Zahorán (gitara basowa) i Kálmán Oláh          (perkusja). Skład ten nagrał wydany w 2012 roku album „Reborn”.

FACEBOOK
YOUTUBE
INSTAGRAM


SYSTEMHOUSE33 (Indie) thrash/death metal:

Kapela powstała w 2003 roku z inicjatywy wokalisty Samrona Jude’a w miasteczku nieopodal Mumbaju. Jej przekaz ma na celu zmianę sposobu myślenia o złym, zdaniem frontmana, systemie społeczno-politycznym w Indiach (z dużym naciskiem na sytuację kobiet). Dom z nazwy symbolizuje umysł każdego obywatela. SystemHouse33 swój przekaz ubiera w zestaw dźwięków, które czerpie zarówno z thrash metalu, jak I elementów death metalu. Grupa sama wydaje swoją muzykę. Do wiosny 2021 roku miała na koncie trzy płyty studyjne I EP-kę.

FACEBOOK
– YOUTUBE
INSTAGRAM


NOX SINISTER (USA) heavy metal, thrash metal:

Wkładka do płyty sugeruje, że partiami instrumentalnymi zajmuje się nikt, w gronie inspiracji znajdziemy Szekspira, a całość pochodzi ze słonecznego Los Angeles – poznajcie Nox Sinister. Amerykański projekt to przede wszystkim surowy, choć niepozbawiony chwytliwości metal w klasycznym wariancie. Znajdziecie tu thrash, heavy, a nawet power metal w tej ostrzejszej odsłonie. Lubicie rycerzy siodłających gotowe do galopu konie oraz ciężar sąsiadujący z podniosłością? Jeśli tak, to coś dla was.

FACEBOOK
YOUTUBE
INSTAGRAM 


CORBIAN (Niemcy) melodic death metal:

Sam zespół reklamuje się jako kapela marzeń, która łączy wszystkie możliwe style i nawet jeśli pomyślicie, że to tylko przechwałki, posłuchajcie ich uważnie – od razu zmienicie zdanie. Corbian z lekkością godną zawodowców szukają inspiracji w thrash metalu, death metalu, metalcorze i klasycznym heavy, a wszystko opakowują w wyrazisty groove, który niesie ich numery do przodu. Sprawdźcie – nie pożałujecie.

FACEBOOK
YOUTUBE
INSTAGRAM


Zagrają:
EKTOMORF (Węgry) groove metal, hardcore
+
SystemHouse33 (Indie) thrash/death metal
Nox Sinister (USA) heavy metal, thrash metal
Corbian (Niemcy) melodic death metal


Kiedy: 25 września (sobota) 2021
Gdzie: Warszawa @ Hydrozagadka, ul. 11 Listopada 22
Bilety: 89 zł – przedsprzedaż, 100 zł – w dniu koncertu
Organizator: Knock Out Productions

Bilety dostępne na:
SKLEP KNOCKOUT (druki kolekcjonerskie)
SKLEP eBILET


Zaprasza
Knock Out Productions
WWW
FACEBOOK
INSTAGRAM

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *