Dwie premiery nowego klipu AnVision

AnVision 2021

Po kilku miesiącach zmagań z przeciwnościami losu – lock-downów i związanych z nim komplikacji, nadszedł wreszcie czas na premierę nowego klipu zrealizowanego do utworu pt. „Homeless Heart” grupy AnVision.

Klip został wyreżyserowany przez basistę AnVision, Karola „Karaluz’a” Wadowskiego, a zdjęcia i montaż są dziełem Marcina Brudnego.
Teledysk będzie miał dwie premiery, pierwsza publiczna odsłona na wielkim ekranie odbędzie się w rodzinnym mieście kapeli Tarnowie w Whiplash Music Bar przy ul Wałowej 2


Przy tej miłej okazji zorganizowane będzie również spotkanie z członkami zespołu AnVision oraz z realizatorami produkcji jak również z główną postacią klipu w którą wcielił się Mariusz Gagatek, znany z takich obrazów filmowych i serialowych jak : „Pitbull”, „Święty”, „Gwiazdy”, „Kler” czy „Piłsudski”. 
Spotkanie będzie również okazją do zakupu płyt, koszulek i innych produktów AnVision. Płyty będą oczywiście podpisywane przez członków kapeli. Goście mogą liczyć też na mały poczęstunek, a przede wszystkim na świetną, muzyczną atmosferę.

Serdecznie zapraszamy – Ilość miejsc ograniczona dlatego chętnych wzięcia udziału w spotkaniu prosimy o rezerwację miejsc bezpośrednio w lokalu pod nr telefonu : +48 733 737 110

Link do wydarzenia : https://www.facebook.com/events/858989718158573
Natomiast w sieci oraz mediach klip pojawi się kilka dni później. Będziemy informować szczegółowo .

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *