Czy z mapy Katowic zniknie kultowe miejsce?

Przykre wieści docierają z kultowego katowickiego komisu płytowego RECORD STORE KATOWICE. Jak się dowiadujemy, miejsce które jest mekką kolekcjonerów płyt CD czy winyli, wkrótce może zniknąć z mapy miasta. Paradoksalnie główną przyczyną tego stanu rzeczy jest… sukces komisu…

Czy może jednak komis przetrwa? Mocno trzymamy kciuki za zmianę decyzji właściciela i szczęśliwe rozwiązanie trapiących go problemów!

Na profilu FB komisu czytamy:

„Czy warto było szaleć tak?”
Będzie raczej krótko i bardzo emocjonalnie.
Poddałem się i są to ostatnie dni, może tygodnie sklepu.
Właśnie mija 23. rok, od kiedy stworzyłem to miejsce – od zera – bez grosza przy duszy. Dwie generacje się tu uczyły muzyki.
Czy przegrałem?
Wyjdę z tego wszystkiego bez grosza, więc będzie remis. Ale udało mi się przez te lata, w tym szarym jak mydło kraju, pokazać Wam tyle pięknych płyt!
Przeżyliśmy razem kilkaset giełd, kilkadziesiąt koncertów i tysiące towarzyskich spotkań. A przy okazji udało się utrzymać rodzinę (rodzoną i zastępczą) oraz mojego cudownego pieska o imieniu Boogie.
Wszystkim artystom płaciłem z własnej kieszeni, pomimo licznych ofert nigdy nie przyjąłem tzw. grantów, za którymi tak wielu w kulturze goni. Ale muszę też przyznać, że nie zawsze byłem dla Was miły – Polacy mają fatalny gust – słuchamy okropnej muzyki. Mimo wszystko będę za Wami wszystkimi, bez wyjątku, tęsknił. Pięknie dziękuję!
Peace & Love
PS Sklep jest obecnie otwarty od 10.00 do 14.00

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *