Czerwcowy METAL HAMMER od dziś w sprzedaży

MH-06-2021

Najnowsze, czerwcowe wydanie magazynu Metal Hammer trafiło dziś do punktów sprzedaży. Bohaterem okładkowym jest tym razem zespół Helloween.

Jak we wstępniaku tłumaczy redaktor naczelny: “Takich powrotów było w historii rocka już wiele. Skłóceni wcześniej muzycy, niby od niechcenia najpierw wracają na trasę koncertową, bez wielkich deklaracji, grają koncert za koncertem, schodzą ze wspólnej sceny do osobnych szatni, rozjeżdżają się do osobnych hoteli… Ale, nagle, okazuje się, że podczas koncertu dzieje się magia. Kto wie, może to jakiś rzucony w kierunku kolegi z zespołu uśmiech, a może energia jaką dostaje się od poubliczności? Stąd niedaleko już do myśli, by spróbować jeszcze raz, by tą magię którą czuje się na scenie zakląć w dźwięki w studiu. Ten scenariusz przerabiali  muzycy Judas Priest, Iron Maiden, Black Sabbath, Deep Purple i wielu innych zespołów, a w efekcie zwykle dostawaliśmy po prostu świetną muzykę. Tak jest też w przypadku Helloween – ich nowy album lada dzień trafi do fanów. Warto go sprawdzić.”

W nowym numerze znajdziecie także teksty o zespołach Gojira, Cannibal Corpse, J.D. Overdrive, Satyricon czy Flotsam And Jetsam.  Nie zabrakło naszych tradycyjnych rubryk:  recenzji płytowych i książkowych, Die Young, Za Progiem czy Koncerty w czasie zarazy.

źródło: MMP

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *