Chop Suey i Machine Ed na czterech koncertach w Polsce!

System of a Down i Machine Head – dziedzictwa tych kapel odtwarzają Chop Suey i Machine Ed. Robią to wyśmienicie, dysponując niespożytą energią i proponując jeszcze żywotniejsze wersje ich żelaznych hitów na żywo. Wpadnijcie i zróbcie sobie rozgrzewkę przed występem Machine Head na Mystic Festival 2024!

Zespoły wystąpią 11 kwietnia w Gdańsku, 17 kwietnia w Warszawie, 18 kwietnia w Krakowie i 19 kwietnia we Wrocławiu.

Bilety będą dostępne od 22 stycznia (10:00) na https://knockoutmusicstore.pl (druki kolekcjonerskie)


CHOP SUEY: Piosenki System of a Down grane przez gwiazdy dużego kalibru wyciągnięte z różnych środowisk? Bardzo prosimy! Brytyjskie Chop Suey – które ma na koncie m.in. bardzo owocną trasę po Europie – to skład dający energię szczytowych lat SOAD na żywo przy zachowaniu różnych poziomów intensywności wykonawczej. Bo w szeregi grupy wchodzi choćby Sam Totman z legendarnego powermetalowego Dragonforce, ale z drugiej strony Tommy Hunt, czyli człowiek wyjęty z kultowego już w punkowym światku Anti-Nowhere League. Spodziewajcie się „Toxicity”, „Chop Suey” czy „B.Y.O.B.” w tak dynamicznych wersjach, że głowy wam same odpadną.

MACHINE ED: Pewnie kochacie „Davidian”. Albo „Imperium” z tym srogim riffem w końcówce. Albo coś nowszego, jak choćby numery z thrashowej biblii XXI wieku w postaci „The Blackening”. Zakładamy, że tak jest, więc Machine Ed to formacja dla was. Brytyjczycy są ekspertami w dziedzinie dyskografii Machine Head – thrashowe fragmenty zagrają z największą werwą, a groove z największym wyczuciem rytmu. Fani lat 90. i 00. – czuwajcie!

źródło: Knock Out

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *