BRUCE SPRINGSTEEN śpiewa o duchu muzyki

BRUCE SPRINGSTEEN - Letter to You

„Ghosts” to kolejny singiel zapowiadający nadchodzący album Bossa. BRUCE SPRINGSTEEN przedstawił fanom kolejny utwór, który zapowiada nowy album „Letter To You” nagrany z E Street Band, który będzie miał premierę 23 października. Utwór „Ghosts” to opowieść o duchu muzyki i utracie bliskich osób.

„Ghosts” opowiada o zaletach bycia częścią zespołu i o bólu, kiedy traci się jednego z jego członków – opowiada Springsteen – Jest to próba rozmowy z duchem muzyki, z czymś czego nikt z nas nie może posiąść, jedynie odkryć i dzielić w grupie. W E Street Band on mieszka w naszej wspólnej duszy napędzanej przez nasze serca. Do utworu „Ghosts” ukazał się również teledysk, na którym można zobaczyć artystę pracującego nad zbliżającym się projektem i przebitki z jego koncertów. Utwór został nagrany we współpracy z E Street Band w domu Springsteena. Reżyserem klipu został Thom Zimmy.„Ghosts” to drugi singiel wypuszczony przed premierą albumu „Letter To You”.

Wcześniej ukazała się tytułowa piosenka. Nadchodzący projekt będzie już 20 krążkiem w karierze Bossa i pierwszą kooperacją z E Street Band od czasu trasy koncertowej „The River” z 2016 roku. W pracach nad „Letter To You” brali również udział Ron Aniello, Bob Clearmountain oraz Bob Ludwig.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *