BRUCE DICKINSON ogłasza wydanie singla „Ressurection Men”

bd-rm-singiel

BRUCE DICKINSON właśnie ogłosił, że jego najnowszy singiel ‘Resurrection Men’ zostanie wydany w limitowanej wersji CD 26 lipca przez BMG. Już teraz singiel w fizycznej wersji można zamówić w przedsprzedaży pod tym linkiem.

Ta surf rockowa gitara w stylu Dicka Dale’a na początku utworu – to ja!” wyjaśnia Bruce Dickinson, mówiąc o singlu ‘Resurrection Men’. Premiera będzie miała miejsce w trakcie światowej trasy koncertowej solowego wydania wokalisty Iron Maiden. To pierwsza taka trasa od ponad dwóch dekad!

Bawiliśmy się z ustawieniem tremolo, ułożyliśmy akordy i wtedy stwierdziłem, że brzmi to świetnie. To było coś jakby Quentin Tarantino nagrywał metal. Potem przeszliśmy w cięższe klimaty w środku utworu i to brzmiało jabyśmy wprowadzali tu Geezera Butlera, coś jak wczesne nagrania Black Sabbath, jak ‘Behind the Wall of Sleep’. To brzmiało naprawdę ciężko!”

Trzy utwory ukażą się na CD w twardej tekturowej oprawie z książeczką. Limitowana seria dostępna tylko w przedsprzedaży w sklepie artysty zawierać będzie dodatkowo podwójny plakat stylizowany na filmowy o wymiarach 375mm x 285mm. Przedsprzedaż tej limitowanej wersji dostępna jest pod tym linkiem: www.themandrakeproject.com Plakaty nawiązują do trzeciej serii komiksu Bruce’a “The Mandrake Project”, który swoją premierę będzie miał 17 lipca dzięki wydawnictwu Z2.

Obydwa dodatkowe utwory na CD: ‘Afterglow Of Ragnarok’ i ‘Abduction’, zostały zarejestrowane w trakcie koncertu Dickinsona w Brazyli, w Sao Paulo, 4 maja 2024 roku, w trakcie trwającej nadal międzynarodowej trasy promującej “The Mandrake Project”.

Lista utworów:

1.           Resurrection Men

2.           Afterglow of Ragnarok (Live)

3.           Abduction (Live)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *