BRUCE DICKINSON: nowy album „The Mandrake Project” i trasa koncertowa w 2024 roku

Bruce Dickinson - Mandrake

Bruce Dickinson jest jednym z najbardziej uznanych i wybitnych wokalistów heavy metalowych wszechczasów. Artysta cieszący się sławą ogólnoświatową, zapowiedział wydanie nowego albumu solowego w pierwszej połowie 2024 roku za sprawą wytwórni BMG. Tytuł “The Mandrake Project” jest owocem ponownego spotkania z producentem i wieloletnim muzycznym współpracownikiem Roy’em Z.

Ten album był dla mnie bardzo osobistą przygodą i jestem z niego ekstremalnie dumny. Roy Z i ja planowaliśmy napisać i nagrać tę muzykę od wielu lat i jestem bardzo podekscytowany faktem, że wreszcie ludzie ją usłyszą. Jestem tym bardziej szczęśliwy, że niebawem ruszam w drogę z niesamowitym zespołem, który stworzyliśmy i powołaliśmy do życia. Planujemy zagrać tyle koncertów ile to będzie możliwe, w tylu miejsca ilu się uda i dla tylu osób ilu tylko zdołamy! A co do “The Mandrake Project”…. niebawem wszystko zdradzimy!” Bruce Dickinson.

Pierwsze koncerty z trasy koncertowej zostały ogłoszone. Bruce Dickinson z zespołem zagrają w Meksyku i Brazylii w kwietniu i maju 2024 roku. Kolejne daty będą ogłaszane na bieżąco.

The Mandrake Project” będzie siódmym solowym albumem w karierze Bruce’a Dickinsona i pierwszą nagraną płytą od “Tyranny Of Souls” z 2005 roku.
Bruce Dickinson – The Mandrake Project Tour 2024:
18 kwietnia – Diana Theater, Guadalajara, Mexico
20 kwietnia – Pepsi Theatre, Mexico City, Mexico
24 kwietnia – Live Curitiba, Curitiba, Brazil
25 kwietnia – Pepsi On Stage, Porto Alegre, Brazil
27 kwietnia – Opera Hall, Brasilia, Brazil
28 kwietnia – Arena Hall, Belo Horizonte, Brazil
30 kwietnia – Qualistage, Rio De Janeiro, Brazil
02 maja – Quinta Linda, Ribeirao Preto, Brazil
04 maja – Vibra, Sao Paulo, Brazil

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *