BRING ME THE HORIZON wystąpi w Polsce

BMTH2022 - Gliwice

BRING ME THE HORIZON ma za sobą kilkanaście bardzo intensywnych lat scenicznej działalności! Eksperymenty z gatunkami, ciekawe kolaboracje i przede wszystkim ciężka praca okazały się przepisem na światowy i długotrwały sukces Brytyjczyków. Zespół znają zarówno fani metalu, jak i entuzjaści popu, hip hopu czy elektroniki. Swoją muzyką i emocjonalnymi tekstami grupa przełamuje międzygatunkowe granice i trafia do coraz szerszego grona odbiorców, z którym aktywnie się integruje, np. za pośrednictwem social mediów. W przyszłym roku zespół zagra w Polsce!

U boku BRING ME THE HORIZON wystąpią: gość specjalny – A Day To Remember z premierowym albumem “You’re Welcome” oraz supporty: Poorstacy, dla którego będzie to pierwsza wizyta w Polsce i Lorna Shore, promujący EP “…And I Return To Nothingness” z nowym wokalistą Willem Ramosem.

18.02.2022 w Arena Gliwice
BRING ME THE HORIZON
A Day To Remember
Poorstacy
Lorna Shore

Przedsprzedaż biletów rozpocznie się już w najbliższą środę – 13 października o godzinie 10:00 na: https://knockoutmusicstore.pl (druki kolekcjonerskie) oraz https://ebilet.pl.

bilety w cenie: 179/280 zł

źródło: Knock Out

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *