BON JOVI – nowa płyta, nowy singiel

BON JOVI kontynuuje obchody 40-lecia wydając nowy singiel „Legendary” (EMI). Singiel jest zapowiedzią nadchodzącego 16 albumu zespołu zatytułowanego „Forever” (ukaże się 7 czerwca). Nowy album jest już dostępny w przedsprzedaży, gdzie fani mogą znaleźć ekskluzywne kolorowe winyle, płyty CD, kasety i limitowane, podpisane kopie.

„Ta płyta to powrót do radości. Od pisania, poprzez proces nagrywania, to BON JOVI, który podkręca głośność i poprawia samopoczucie” – powiedział Jon Bon Jovi.

Zobacz klip do utworu „Legendary”:

Na przestrzeni wspaniałej, trwającej już cztery dekady kariery Bon Jovi zapracowali sobie na miejsce w rockowej rodzinie królewskiej, co zaowocowało miejscem w Rock And Roll Hall of Fame oraz Songwriters Hall of Fame. Grupa ma na koncie ponad 130 mln sprzedanych płyt na całym świecie, niezliczoną ilość hitów na koncie, tysiące koncertów zagranych dla ponad 35 mln fanów w 50 krajach. Tylko na przestrzeni ostatniej dekady kwota uzyskana ze sprzedaż biletów na ich występy przekroczyła 1 mld dolarów. Działająca nieprzerwanie od 1983 r. grupa pozostaje doskonałym zespołem rock’n’rollowym.

Bon Jovi „Forever” – lista utworów:

1. Legendary
2. We Made It Look Easy
3. Living Proof
4. Waves
5. Seeds
6. Kiss The Bride
7. The People’s House
8. Walls Of Jericho
9. I Wrote You A Song
10. Living In Paradise
11. My First Guitar
12. Hollow Man

Świętowanie 40-lecia Bon Jovi trwa w najlepsze. Podczas festiwalu SXSW zaplanowano premierę czteroodcinkowego dokumentu produkcji Hulu „Thank You, Goodnight: The Bon Jovi Story”. Amerykańska premiera zaplanowana jest na 26 kwietnia. Serial jest pierwszą w historii grupy produkcją, w którą zaangażowani są wszyscy obecni i dawni członkowie Bon Jovi.

Przy okazji 66. ceremonii rozdania Grammy, Jon Bon Jovi otrzymał tytuł 2024 MusiCares Person Of The Year, a w L.A. Convention Center odbył się gwiazdorski koncert ku czci rockmana. Na scenie pojawili się m.in. Bruce Springsteen, Shania Twain, Melissa Etheridge, Sammy Hagar, Jason isbell, Jelly Roll, Pat Monahan z grupy Train i wielu innych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *