BATUSHKA prezentuje drugi singiel z nowej płyty

BATUSHKA - CARJU NIEBIESNYJ

BATUSHKA nie zwalnia tempa, pół roku po wydaniu ostatniego studyjnego materiału powraca z nowym mini albumem i jak to w przypadku tego zespołu bywa z nową opowieścią o tytule:
ЦАРЮ НЕБЕСНЫЙ” / „CARJU NIEBIESNYJ„/ „HEAVENLY KING„.

Sześć nowych utworów które składają się na nowe wydawnictwo to kontynuacja i swoista druga cześć zeszłorocznej EPki „Raskol”. Nowy mini album jednak jest o wiele bardziej zróżnicowany, niesie ze sobą większą dawkę emocji, oraz muzycznej dynamiki. Koncept nowej opowieści oraz zwartość tekstowo – graficzną zespół będzie ujawniał na swoich profilach społecznościowych przed premierą, która została zaplanowana na 19-go marca.
Tym razem zespół zaprosił do gościnnej współpracy kilku muzyków z regionalnych zespołów muzyki ludowej, oraz orkiestrę! Za realizację dźwięku oraz produkcję płyty odpowiedzialny był zespół Dobra 12 Studio. Oprawę graficzną oraz okładkę przygotował Maciej Szupica współpracujący z zespołem od jakiegoś czasu. Zdjęcia, oraz video-wizualizery wykonał niezmordowany Xиацынтос Hiatsyntos – Film Director.

Otwierająca piosenka (Pismo I) zawiera fragmenty starocerkiewnosłowiańskiej modlitwy do Ducha Świętego, oczywiście w alegorycznym przesłaniu i interpretacji Batuszki, łączącej profanum z sacrum cerkwi.

Nowy singiel „ПИСЬМО I / PISMO I”:

Pierwszym singlem był „ПИСЬМО IV / PISMO IV”:


Pre-order na  https://store.witchinghour.pl/ oraz  https://www.batushkastore.com/

Tracklista:
1. ПИСЬМО I / PISMO I
2. ПИСЬМО II / PISMO II
3. ПИСЬМО III / PISMO III
4. ПИСЬМО IV / PISMO IV
5. ПИСЬМО V / PISMO V
6. ПИСЬМО VI / PISMO VI

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *