AUTOPSY powracają z nową płytą

Autopsy - Morbidity Triumphant

AUTOPSY powracają z nowym, pierwszym od 2014 roku albumem, który będzie nosił tytuł „Morbidity Triumphant”. Materiał ukaże się 30 września. Ósmy album w dyskografii zespołu przynosi wiele zmian (nowy basista, nowe logo), ale jedno pozostaje niezmienione: Autopsy wciąż cieszy się statusem zespołu kultowego. 

Zespół umieścił w internecie trailer albumu:


Pierwsze płyty Amerykanów – wydany w 1989 roku „Severed Survival” oraz „Mental Funeral” z 1991, zaliczane są do absolutnej klasyki death metalu. Nowy album jest dowodem na to, że zespół nie stracił zapału do komponowania dzikich, ociekających brutalnością utworów i nadal nie waha się w swojej twórczości przekraczać granic przyzwoitości. „Morbidity Triumphant” z całą pewnością zadowoli zagorzałych fanów grupy, ale na pewno przysporzy zespołowi nowych zwolenników – materiał można uznać za jedną z najlepszych pozycji w dotychczasowej dyskografii Autopsy.

Jak zwykle w przypadku Autopsy, siłę napędową całości stanowią wirtuozerskie, schizofreniczne partie gitar Erica Cutlera i Danny’ego Corallesa, (które z łatwością przechodzą od death metalowego szaleństwa do ciężkiego doom metalu), oraz legendarny perkusista i wokalista Chris Reifert. „Morbidity Triumphant” został nagrany w Opus Studios pod okiem wieloletniego współpracownika zespołu, Adama Munoza. Masteringiem zajął się Ken Lee, a okładkę stworzył Wes Benscoter (Slayer, Bloodbath). 

Tracklista:
1. Stab The Brain [03:15]
2. Final Frost [04:09]
3. The Voracious One [04:27]
4. Born In Blood [03:48]
5. Flesh Strewn Temple [04:01]
6. Tapestry Of Scars [04:57]
7. Knife Slice, Axe Chop [02:49]
8. Skin By Skin [04:09]
9. Maggots In The Mirror [01:43]
10. Slaughterer Of Souls [04:27]
11. Your Eyes Will Turn To Dust [03:41]

Płytę można już zamawiać pod tym linkiem:

https://mystic.pl/AUTOPSY-Morbidity-Triumphant-ccms-pol-105.html

źródło: Mystic

1 thought on “AUTOPSY powracają z nową płytą

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *