ATERRIADA 2021

Aterriada 2021 plakat

W najbliższą sobotę 10 lipca o godz. 18 magiczny koncert plenerowy w magicznym miejscu nad Wisłą zwanym „Chatą Trapera” zagrają: ATERRA, TUPOLEV i MAYDAY.

ATERRA to metalowy zespół pochodzący z Ostrołęki a działający w Warszawie, w skład którego wchodzą: Caruso(wokal, gitara), Tiger(gitara), Jaga(bas), Bart X(sampler, wokal), Twardy(perkusja). Chłopaki kochają występy na żywo o czym świadczy spora liczba zagranych festiwali oraz koncertów m.in. z HATE, ACID DRINKERS, MATERIA, ILLUSION, QUO VADIS, LADY PANK, LAO CHE, CORRUPTION, THE SIXPOUNDER, COCHISE, SIQ, WŁOCHATY oraz to, że byli polskim supportem ARCH ENEMY, PRO-PAIN oraz legendy amerykańskiego hardcore’u -M.O.D. Grupa właśnie nagrała drugą płytę pt.”Utopia” i materiałem z niej chętnie Was poczęstuje!

TUPOLEV powstał wiosną 2019 roku w Ostrołęce. W skład grupy wchodzą ludzie mocno związani przez lata z lokalną sceną rockową. Czerpiąc garściami z klasyki hard rocka oraz inspirując się współczesnymi brzmieniami, zespół z miejsca przystąpił do komponowania autorskiego materiału, aby w maju 2021 roku wydać płytę pt. „Ślepy/Głuchy/Niemy”. Na płycie znalazło się dziesięć piosenek. Pierwszym singlem promującym album został utwór tytułowy, do którego powstał również teledysk.
W składzie grupy grają:
Tomasz Samsel: wokal
Przemysław Cikacz: gitara
Marek Macierakowski: gitara
Włodzimierz Małaszek: bass
Piotr Kinalski: perkusja

MAYDAY jest zespołem surfującym na nowej fali mocnego rock n’rolla, która zmywa wszystkie skazy dawnych grzechów. 5 osobowy band porywa serca publiki, oddając się wspólnej ekstazie.

ZAPRASZAMY!
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *