ALESTORM w studio + przedłużenie kontraktu z Napalm Records

Studio Pic Alestorm

Ikony pirackiego metalu, zespół ALESTORM przedłużył swój światowy kontrakt z Napalm Records na kolejne trzy albumy! Napalm Records towarzyszy ALESTORM od samego początku działalności grupy – począwszy od debiutanckiego albumu „Captain Morgan’s Revenge” z 2008 roku. Od tego czasu zespół, którego założycielem i wokalistą jest Christopher Bowes, rozwinął swoją karierę i został jedną z największych i najważniejszych kapel w swoim gatunku.

Zespół wszedł właśnie do studia, by nagrać swój siódmy album, który będzie nosił tytuł „Seventh Rum of a Seventh Rum“. Formacja kontynuuje współpracę ze swoim wieloletnim producentem Lasse Lammertem, tym razem w Middle Farm Studios w Devon, w Anglii.  Na nowym krążku zespół powróci w pełni sił i już w tym roku będzie żeglował po siedmiu morzach. Więcej informacji – wkrótce!

Poznaj ALESTORM na żywo – zobacz live show z Tilburga z 2019 roku  tutaj:

Zaczynając od małych koncertów gdzieś we wschodniej Szkocji, „Piracka Załoga Pijanych Metalowców” z ALESTORM podbiła sceny festiwalowe  i listy przebojów na całym świecie, (ich ostatni album, „Curse of the Crystal Coconut“, trafił do Top 10 oficjalnej szkockiej i szwajcarskiej listy przebojów i osiągnął 12 miejsce na niemieckiej liście przebojów). Ich styl, który obecnie jest bardziej precyzyjnie określany jako „Pirate Metal”, wykorzystuje elementy folku, power i heavy metalu.

ALESTORM:
Christopher Bowes – wokal, keytar

Gareth Murdock – gitara

Mate Bodor – gitara basowa

Peter Alcorn – perkusja

Elliot Vernon – klawisze

Więcej informacji:
WEBSITE
FACEBOOK
INSTAGRAM
NAPALM RECORDS

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *