ALESTORM powraca do Warszawy!

230817 Alestorm

Koncert odbędzie się 17 sierpnia na Letniej Scenie klubu Progresja!

Alestorm mają trzy miłości – muzykę, piratów i rum. Z tego połączenia nie mogło wyjść nic innego, niż szalona, niczym nieskrępowana twórczość i najlepsza zabawa, okraszona sporą porcją poczucia humoru. Jednak oprócz muzycznej imprezy, Szkoci nie zapominają również o pisaniu dobrych, a nawet świetnych utworów!

Początki zespołu sięgają 2007, od tego czasu wydali już siedem, docenionych na całym świecie albumów, z których ostatni pt. “Seventh Rum of a Seventh Rum” miał premierę w zeszłym roku. Krążek został świetnie odebrany przez fanów, a single na nim zawarte z miejsca stały się obowiązkowymi elementami koncertowych setlist. Publiczność pokochała ich przede wszystkim za niezwykle energetyczne, pełne pasji występy, z których każdy, bez najmniejszego wyjątku wychodzi z wielkim uśmiechem na ustach.

Alestorm powraca tym razem na Letnią Scenę Progresji, żeby ich pirackie hymny wybrzmiały jeszcze pełniej w wyjątkowej, plenerowej scenerii. Każdy, kto miał już styczność z tą szaloną bandą na żywo wie, że nie można przegapić ich koncertu! Gośćmi grupy będą Elevenking oraz Jeremiah Kane.


Wystąpi:
ALESTORM
+
Elevenking
Jeremiah Kane


Kiedy:
17 sierpnia (czwartek) 2023
Gdzie: Warszawa @ Scena Letnia klubu Progresja, ul. Fort Wola 22
Bilety: 100 zł – przedsprzedaż, 120zł – w dniu koncertu
Organizator: Knock Out Productions & Klub Progresja


Bilety są dostępne na:
SKLEP KNOCK OUT


Zapraszają
Knock Out Productions
WWW
FACEBOOK
INSTAGRAM

Progresja
WWW
FACEBOOK
INSTAGRAM 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *