XX ROCK MAY FESTIVAL 2021

Rock May Festival 2021

Grasz rocka i niestraszna Ci duża scena oraz publiczność? Chcesz pokazać Skierniewicom swoje rock’n’rollowe oblicze? Zapraszamy do udziału w zaROCKuj na przyszłość! ROCK MAY FESTIVAL jest corocznym wydarzeniem o ugruntowanej już pozycji. W tym roku odbędzie się w Skierniewicach po raz dwudziesty, by grać, dobrze się bawić i oczywiście wybrać najlepszy rockowy zespół.

Jak pisze organizator: Szukamy ludzi, którzy porwą nas swoją muzyką i osobowością oraz zachwycą zarówno profesjonalne jury, jak i publiczność. Weź udział w konkursie i zaROCKuj na przyszłość. Dołącz do grona zwycięzców z poprzednich edycji,a byli to m.in. Cannonball, Mith, Sorry Boys, Normalsi, Overstep, Absynth czy RadioSlam.

8 maja 2021 r. podczas XX Rock May Festival online wystąpi 5 zespołów wybranych spośród wszystkich zgłoszeń. Pula nagród to 5 tys. zł! Do udziału w konkursie mogą przystąpić zespoły, które: prześlą kartę zgłoszenia i materiał demonstracyjny z trzema utworami w formacie MP3 na e-mail: biurorock@rockmayfestival.pl, materiały informacyjne o sobie na karcie zgłoszenia oraz przyjmą warunki zawarte w regulaminie.

Karta zgłoszeniowa powinna być przesłana w programie edycyjnym tekstu (np. WORD), natomiast ZGODA na przetwarzanie danych osobowych w PDF. Regulamin, kartę zgłoszenia oraz zgodę na przetwarzanie wizerunku można znaleźć na stronie http://www.rockmayfestival.pl Zgłoszenia przyjmujemy do 16 kwietnia 2021 .

źródło: CKiS Skierniewice

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *