TOGUSLAV BRANDT zagra w amfiteatrze w Konstancinie

Trio rockowe TOGUSLAV BRANDT promuje nowy krążek i w sobotę 27 sierpnia pojawi sięw amfiteatrze w Konstancinie Jeziornej w słynnym Parku Zdrojowym im. hrabiego Witolda Tchórzewskiego.
Przypominamy, że kapela promuje medialnie i koncertowo swój debiutancki album zatytułowany „Stara Gwardia“. Koncert 27 sierpnia będzie kolejnym wydarzeniem prezentującym sam zespół jak i ich materiał. Motocyklowe rockowe trio, jak sami o sobie mówią z powodzeniem koncertuje już na wielu zlotach, festiwalach i imprezach, zdobywając coraz liczniejszą grupę fanów.

Choć droga do debiutanckiego krążka była długa i pełna wyrzeczeń a sam zespół miał po drodze trochę trudnych momentów, to jest to są to muzycy z wielkim sercem do rock and rolla i z bardzo szczerym przekazem docenianym przez fanów.
Artyści postanowili także wesprzeć swoją twórczością działania na rzecz osób niepełnosprawnych, koncert Toguslav Brandt odbędzie się bowiem w ramach pikniku charytatywnego organizowanego przez Armię Aniołów dla stowarzyszenia „Oni Są”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.