Szczegóły nowej płyty LOCH VOSTOK

Loch Vostok_OpusFerox

LOCH VOSTOK – Szwedzcy weterani awangardy / melo-death prezentują tytuł, okładkę, datę wydania i listę utworów z nadchodzącego ósmego albumu. Płyta jest oczekiwana przez szerokie rzesze fanów, między innymi ze względu na fakt, że od czasu ostatniego albumu, zespół zmienił wokalistę.

Jednak zawsze kontrowersyjne i odważne przedsięwzięcie, Loch Vostok zdołało zapewnić płynne i kontrolowane przejście od głosu Teddy’ego Möllera do nowego dzieciaka w mieście, Jonasa Radehorna. Wraz z tą zmianą pojawia się album „Opus Ferox – The Great Escape”, ósmy krążek zespołu, który ma zostać wydany 25 czerwca przez ViciSolum Records.

Album jest manifestacją niesamowitych umiejętności muzycznych zespołu, ale także udowadnia, że chłopaki mają talent, jeśli chodzi o pisanie świetnych piosenek, które wpadają do głowy. Dzięki niesamowitemu zakresowi wokalnemu Jonasa Radehorna, Loch Vostok dostroił swoje aktywa i stworzył swój najbardziej imponujący album!

Teddy Möller – gitarzysta i ojciec chrzestny zespołu wyjaśnia: „To nasz najlepszy album” – tak każdy zespół mówi za każdym razem, gdy wydaje nowy album. Pozwólcie więc, że powiem tylko, że ścieżki, którymi szliśmy oddzielnie, były predestynowane do prowadzenia do Opus Ferox. Dostępne i awangardowe. Jest agresywny i melodyjny. To jak nowy poziom. Wielka ucieczka!

Oto spis utworów:

The Freedom Paradox
Enter The Resistance
The Glorious Clusterfuck
Disillusion
Galacticide
When The Wolves Have Eaten Everything
Generation Fail
Seize The Night
The Great Escape
Save You
Black Neon Manifesto (CD only)

Okładka albumu to futurystyczny, ponury scenariusz zagłady, stworzony przez basistę Patrika Jansona , który jest oczywistym multi-talentem, z muzyczną i wizualną finezją. Pokazuje i podsumowuje perfekcyjnie to, co Loch Vostok stara się przekazać masom.

„Opus Ferox – The Great Escape” ukaże się na wszystkich platformach cyfrowych oraz w 2 różnych limitowanych edycjach winylowych. Ponadto album będzie dostępny na płycie CD, która zawiera dodatkowy utwór, który będzie dostępny tylko na tym konkretnym nośniku.

Znajdź album na Bandcamp tutaj:
https://vicisolumrecords.bandcamp.com/album/opus-ferox-the-great-escape

Loch Vostok wydali wcześniej 2 teledyski / single z albumu, które możecie obejrzeć tutaj: „Disillusion” (wideo z nadchodzącego albumu 2021)

When the Wolves Have Eaten Everything” (wideo z nadchodzącego albumu 2021)

Loch Vostok online:
www.lochvostok.com
www.facebook.com/lochvostok
www.twitter.com/lochvostok
www.youtube.com/lochvostok

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *