Powrót FATUM!

Fatum - Chcę Uciec Stąd

Grupa FATUM powraca! Autorzy “Manii Szybkości” zapowiedzieli nowy krążek, który ma się ukazać jesienią tego roku. Wcześniej ukaże się EP będące zapowiedzią płyty a jednocześnie hołdem dla zmarłego wokalizy zespołu Krzysztofa “Uriah” Ostasiuka.

Tak o samym wydawnictwie pisze zespół:

Prezentujemy Wam drodzy fani okładkę z wyjątkowego, ściśle limitowanego wydawnictwa.

Chcemy tym samym uczcić pamięć Krzyśka ‘URIAH’ Ostasiuka oraz, zapowiedzieć długo oczekiwany powrót zespołu Fatumz nowym materiałem muzycznym.

Data wydania nie jest przypadkowa, to rocznica śmierci Krzysztofa Ostasiuka. Piosenka “Jeszcze Wczoraj” będzie pierwszym singlem z tego wydawnictwa który będzie można usłyszeć w wielu rozgłośniach radiowych od 14.04.2021.

Piosenkę napisał Piotr Bajus, jej prezentacja miała miejsce na pierwszym koncercie poświęconym pamięci Krzyśka, Ten wyjątkowy utwór, na koniec koncertu grają razem wszyscy wykonawcy.

Zespól dokonał nagrań w Green Studio, z których część ukaże się na singlu, już 14.04.2021 roku. Na płycie znajdą się cztery kompozycje, będzie to jednocześnie zapowiedź pełnej płyty zespołu FATUM, która ukaże się jesienią 2021 roku.

Wszystkie egzemplarze będą numerowane, a do pierwszych 100 będą dostępne kody do pobrania nagrań z płyty ‘DEMON’ poddanych nowemu masteringowi. Dodatkowo ‘booklet’ w formie książeczki zawierający teksty utworów, zdjęcia i oficjalną historię Fatum.

Ten jakże wyjątkowy press będzie dostępny w sklepie naszego wydawcy Case Studio oraz w sieci empik, MediaMarkt Polska, Merlin.pl i Allegro.

Producent muzyczny, realizacja nagrań: Piotr Bajus,
Mix i mastering: Tadeusz Mieczkowski
Producent: Piotr Bajus i
Sławek Papis ‘Case Studio PL-G16’

źródło: Fatum

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *