Gratka dla fanów śląskiego zespołu Oberschlesien

2208-Oberschlesien

Mamy przyjemność zaprosić fanów zespołu Oberschlesien na wyjątkowy EVENT, który odbędzie się w niedzielę 28.08.2022 w klimatycznej i wyjątkowej na mapie Katowic restauracji City Rock.Dzięki uprzejmości Gospodarzy – Właścicieli lokalu, będziemy wraz z zespołem mieli okazję zaprosić fanów oraz partnerów wydarzenia na wyjątkowe spotkanie.

Impreza rozpocznie się o 15:00 i zakończy losowaniem 3 par butów – glanów firmy STEEL.Podczas spotkania zostanie ogłoszona współpraca zespołu z firmą STEEL, która będzie produkowała w limitowanym nakładzie buty wymyślone przez zespół i sygnowane logo Steele, Oberschlesien oraz DNA AUDIO.W trakcie eventu zostanie podpisany list intencyjny o wydaniu pierwszego w historii zespołu winyla w limitowanym nakładzie (reedycja pierwszego albumu). Dodatkowo na fanów czekać będzie masa atrakcji w postaci doskonałego obiadu, rozmów z zespołem w trakcie całego eventu, gadżetów związanych z Oberschlesien i partnerami.Wejście tylko po uprzedniej rezerwacji miejsca na sali CITYROCK (miejsca ograniczone). Wszelkie informacje znajdują się  na stronach wydawcy (www i FB), CITYROCK (FB, WWW), a także firmy STEELWydawcą albumu będzie TRIMEX POLAD | DNA AUDIO, który będzie miał premierę w okolicach Barbórki (grudzień) 2022.

FacebookTrimex Poland  https://facebook.com/TrimexPoland/Ministerstwo Dźwięku  https://facebook.com/MinisterstwoDzwiekuWarszawa/Fotel Dobrego Brzmienia  https://facebook.com/FotelDobregoBrzmienia/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.